Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/data/www/muumipere.ee/htdocs/admin/code/config.php on line 9

Tegemised, toimetused

27.09.2018 Muumipere lapsed võtsid üles kevadel külvatud kartulid, porgandid, tomatid ja natuke oli ka basiilikut. 

Muumipere Lastesõimes toimub näitus "Sügise sünnipäev". Head lapsed ja lapsevanemad ootame teie kunstitöid alates Esmaspäevast, 1. oktoobrist kuni 5. oktoobrini.

26.10.2018 tähistasid Särasilmade lapsed rahvusvahelist Kaisukarude päeva. Iga laps tõi kaasa oma lemmiku kaisuka ning tegime kõigiga tutvust.

8.11.2018 tähistasid Päikesekiired isadepäeva pudrusöömisega. Sai tantsida, putru süüa ja tuju oli hea! Särasilmad sama päeva õhtupoolikul kutsusid oma isad tantsima ja meisterdama. Kõhutäiteks sai maitsta pannkooke moosiga.

20.11.2018 Laste jooga on viimastel aastatel jõudsalt populaarsust kogunud paljudes koolieelsetes lasteasutustes ning ka meieni jõudnud.

22.11.2018 Tähistasime Muumipere 60 juubelit. Esineti, jutustati/meenutati vanu aegu ja sai ka kohvi ning maiustada. 26. 11 said ka lapsevand maiustada ja kohvi juua koos meie direktori Marikaga. 26.11 Olid kõik lapsevanemad oodatud kohvile ja kringlile koos direktori Marika Hallikmanniga.

23.11.2018 Tähistasime Muumiperes kadripäeva. Särasilmade lapsed riietusid ja mängisid läbi traditsioonilise kadripäeva jooksimise minnes külla Päikesekiirte rühmale. Mängisime, tantsisime, laulsime.

27. veebruaril käis külas teater Rõõmulill oma etendusega "Nõiatüdruk peab Eestimaa sünnipäeva". Lastele etendus väga meeldis ning ootame juba järgmist korda suure huviga!

18. märtsil tegi meie vabatahtlik Hispaaniast ettekande oma kodumaast. Aitäh kõigile lapsevanematele, kes jõudsid kohtumisele.

18. aprillil tähistasid Särasilmade ja Päikesekiirte lapsed koos vanavanematega kevade saabumist. Pidu oli meeleolukas ja tore oli näha, et osavõtt oli suur.

24. aprillil toimus selle õppeaasta viimane etendus "Päikesekiir õpib nägema". See oli väga tore lugu loodushoiust ning märkamisest.