Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/data/www/muumipere.ee/htdocs/admin/code/config.php on line 9

Tegemised, toimetused

 Teisipäeval, 8.05.2018 toimus Päikesekiirte rühmas Emadepäeva pidu. Lapsed said koos emmedega laulda, tantsida ja joonistada. Suur aitäh tulemast ja ilusat saabuvat Emadepäeva!

26.05.2018 Nõmme Glehni pargis  toimus Sõimede Ühenduse Perepäev "Värvimängud looduses", kus olid oodatud nii väikesed kui ka suured sõimekad. Kavas oli etendus, mängud ja piknik.

5.06.2018 Muumiperes toimus Suvetrall. Oli kutsunud Lasteteater "Rõõmulill". Lõpus toimus maiustamine. 

27.09.2018 Muumipere lapsed võtsid üles kevadel külvatud kartulid, porgandid, tomatid ja natuke oli ka basiilikut. 


Muumipere Lastesõimes toimub näitus "Sügise sünnipäev". Head lapsed ja lapsevanemad ootame teie kunstitöid alates Esmaspäevast, 1. oktoobrist kuni 5. oktoobrini.

26. 10 tähistasid Särasilmade lapsed rahvusvahelist Kaisukarude päeva. Iga laps tõi kaasa oma lemmiku kaisuka ning tegime kõigiga tutvust.

8.11 tähistasid Päikesekiired isadepäeva pudrusöömisega. Sai tantsida, putru süüa ja tuju oli hea! Särasilmad sama päeva õhtupoolikul kutsusid oma isad tantsima ja meisterdama. Kõhutäiteks sai maitsta pannkooke moosiga.

20.11 Laste jooga on viimastel aastatel jõudsalt populaarsust kogunud paljudes koolieelsetes lasteasutustes ning ka meieni jõudnud.

22.11 Tähistasime Muumipere 60 juubelit. Esineti, jutustati/meenutati vanu aegu ja sai ka kohvi ning maiustada. 26. 11 said ka lapsevand maiustada ja kohvi juua koos meie direktori Marikaga. 26.11 Olid kõik lapsevanemad oodatud kohvile ja kringlile koos direktori Marika Hallikmanniga.

23.11 Tähistasime Muumiperes kadripäeva. Särasilmade lapsed riietusid ja mängisid läbi traditsioonilise kadripäeva jooksimise minnes külla Päikesekiirte rühmale. Mängisime, tantsisime, laulsime.